RNCP1206FTD301R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCP1206FTD301R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNCP1206FTD301R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 301 OHM 1% 1/2W 1206
lomakkeissa: 1.RNCP1206FTD301R.pdf2.RNCP1206FTD301R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
10000 pcs
  • Viesti
RNCP1206FTD301R: n tekniset tiedot
Osa numero RNCP1206FTD301R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 301 OHM 1% 1/2W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7753568 pcs Tietolomake 1.RNCP1206FTD301R.pdf2.RNCP1206FTD301R.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 1206 Koko / Dimension 0.122" L x 0.059" W (3.10mm x 1.50mm)
Sarja RNCP paneeli tila 301 Ohms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Muut nimet RNCP 1206 T1 301 1% R
RNCP1206FTD301RTR
RNCP1206T1301FRTR
RNCP1206T1301FRTR-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.024" (0.60mm) ominaisuudet Anti-Sulfur, Moisture Resistant
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 301 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thin Film