RNF12DTC21K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF12DTC21K0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 21K OHM 1/2W .5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF12DTC21K0.pdf2.RNF12DTC21K0.pdf
  • Viesti
RNF12DTC21K0: n tekniset tiedot
Osa numero RNF12DTC21K0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 21K OHM 1/2W .5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1282528 pcs Tietolomake 1.RNF12DTC21K0.pdf2.RNF12DTC21K0.pdf
Toleranssi ±0.5% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Sarja RNF paneeli tila 21 kOhms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RN 1/2 T2 21K 0.5% R