RNF12FAC1K27
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12FAC1K27 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF12FAC1K27
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 1.27K OHM 1/2W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF12FAC1K27.pdf2.RNF12FAC1K27.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
RNF12FAC1K27: n tekniset tiedot
Osa numero RNF12FAC1K27 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.27K OHM 1/2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2860808 pcs Tietolomake 1.RNF12FAC1K27.pdf2.RNF12FAC1K27.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Sarja RNF paneeli tila 1.27 kOhms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 1.27 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Sävellys Metal Film