RNF12FTC12K1
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12FTC12K1 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF12FTC12K1
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 12.1K OHM 1/2W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF12FTC12K1.pdf2.RNF12FTC12K1.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
RNF12FTC12K1: n tekniset tiedot
Osa numero RNF12FTC12K1 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 12.1K OHM 1/2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2964646 pcs Tietolomake 1.RNF12FTC12K1.pdf2.RNF12FTC12K1.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Sarja RNF paneeli tila 12.1 kOhms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RNF 1/2 T2 12.1K 1% R