RNF12FTD392K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12FTD392K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF12FTD392K
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 392K OHM 1/2W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF12FTD392K.pdf2.RNF12FTD392K.pdf
  • Viesti
RNF12FTD392K: n tekniset tiedot
Osa numero RNF12FTD392K Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 392K OHM 1/2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5348737 pcs Tietolomake 1.RNF12FTD392K.pdf2.RNF12FTD392K.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Sarja RNF paneeli tila 392 kOhms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RN 1/2 T1 392K 1% R