RNF12FTD499R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12FTD499R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF12FTD499R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 499 OHM 1/2W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF12FTD499R.pdf2.RNF12FTD499R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
5000 pcs
  • Viesti
RNF12FTD499R: n tekniset tiedot
Osa numero RNF12FTD499R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 499 OHM 1/2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4727071 pcs Tietolomake 1.RNF12FTD499R.pdf2.RNF12FTD499R.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Sarja RNF paneeli tila 499 Ohms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RNF 1/2 T1 499 1% R
RNF1/2T1499FRTR
RNF1/2T1499FRTR-ND
RNF12FTD499RTR
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 499 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film