RNF12FTD51R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12FTD51R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF12FTD51R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 51 OHM 1/2W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF12FTD51R0.pdf2.RNF12FTD51R0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
RNF12FTD51R0: n tekniset tiedot
Osa numero RNF12FTD51R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 51 OHM 1/2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4282273 pcs Tietolomake 1.RNF12FTD51R0.pdf2.RNF12FTD51R0.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Sarja RNF paneeli tila 51 Ohms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 51 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Sävellys Metal Film