RNF12FTD715R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12FTD715R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF12FTD715R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 715 OHM 1/2W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF12FTD715R.pdf2.RNF12FTD715R.pdf
  • Viesti
RNF12FTD715R: n tekniset tiedot
Osa numero RNF12FTD715R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 715 OHM 1/2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6580667 pcs Tietolomake 1.RNF12FTD715R.pdf2.RNF12FTD715R.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Sarja RNF paneeli tila 715 Ohms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RN 1/2 T1 715 1% R