RNF12JAD2K20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12JAD2K20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF12JAD2K20
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 2.2K OHM 1/2W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF12JAD2K20.pdf2.RNF12JAD2K20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
RNF12JAD2K20: n tekniset tiedot
Osa numero RNF12JAD2K20 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 2.2K OHM 1/2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5888099 pcs Tietolomake 1.RNF12JAD2K20.pdf2.RNF12JAD2K20.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Sarja RNF paneeli tila 2.2 kOhms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RN 1/2 T1 2.2K 5% T