RNF14BAE15K0
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RNF14BAE15K0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF14BAE15K0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 15K OHM 1/4W .1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF14BAE15K0.pdf2.RNF14BAE15K0.pdf
  • Viesti
RNF14BAE15K0: n tekniset tiedot
Osa numero RNF14BAE15K0 Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES 15K OHM 1/4W .1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 591083 pcs Tietolomake 1.RNF14BAE15K0.pdf2.RNF14BAE15K0.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 0.25W, 1/4W
Jännite - Breakdown Axial Paksuus (Max) ±25ppm/°C
Koko / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) Sarja RNF
RoHS-tila Tape & Box (TB) Polarisaatio Axial
Muut nimet RN 1/4 T9 15K 0.1% T