RNF14BAE1K98
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14BAE1K98 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF14BAE1K98
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 1.98K OHM 1/4W .1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF14BAE1K98.pdf2.RNF14BAE1K98.pdf
  • Viesti
RNF14BAE1K98: n tekniset tiedot
Osa numero RNF14BAE1K98 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.98K OHM 1/4W .1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 600824 pcs Tietolomake 1.RNF14BAE1K98.pdf2.RNF14BAE1K98.pdf
Toleranssi ±0.1% lämpötila kerroin ±25ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Sarja RNF paneeli tila 1.98 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RN 1/4 T9 1.98K 0.1% T