RNF14BTC1K52
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14BTC1K52 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF14BTC1K52
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 1.52K OHM 1/4W .1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF14BTC1K52.pdf2.RNF14BTC1K52.pdf
  • Viesti
RNF14BTC1K52: n tekniset tiedot
Osa numero RNF14BTC1K52 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.52K OHM 1/4W .1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 808577 pcs Tietolomake 1.RNF14BTC1K52.pdf2.RNF14BTC1K52.pdf
Toleranssi ±0.1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Sarja RNF paneeli tila 1.52 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RN 1/4 T2 1.52K 0.1% R