RNF14CTC3K16
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF14CTC3K16
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 3.16K OHM 1/4W .25% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF14CTC3K16.pdf2.RNF14CTC3K16.pdf
  • Viesti
RNF14CTC3K16: n tekniset tiedot
Osa numero RNF14CTC3K16 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 3.16K OHM 1/4W .25% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1360593 pcs Tietolomake 1.RNF14CTC3K16.pdf2.RNF14CTC3K16.pdf
Toleranssi ±0.25% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Sarja RNF paneeli tila 3.16 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RN 1/4 T2 3.16K 0.25% R