RNF14CTE48K7
Tuote-esittely
Osa numero: RNF14CTE48K7
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 48.7K OHM 1/4W .25% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF14CTE48K7.pdf2.RNF14CTE48K7.pdf
  • Viesti
RNF14CTE48K7: n tekniset tiedot
Osa numero RNF14CTE48K7 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 48.7K OHM 1/4W .25% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 637118 pcs Tietolomake 1.RNF14CTE48K7.pdf2.RNF14CTE48K7.pdf
Toleranssi ±0.25% lämpötila kerroin ±25ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Sarja RNF paneeli tila 48.7 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RN 1/4 T9 48.7K 0.25% R