RNF14DTC20R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14DTC20R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF14DTC20R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 20 OHM 1/4W .5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF14DTC20R0.pdf2.RNF14DTC20R0.pdf
  • Viesti
RNF14DTC20R0: n tekniset tiedot
Osa numero RNF14DTC20R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 20 OHM 1/4W .5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3492100 pcs Tietolomake 1.RNF14DTC20R0.pdf2.RNF14DTC20R0.pdf
Toleranssi ±0.5% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Sarja RNF paneeli tila 20 Ohms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RNF 1/4 T2 20 0.5% R
RNF 1/4 T2 20 0.5% R-ND