RNF14DTC31K6
Tuote-esittely
Osa numero: RNF14DTC31K6
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 31.6K OHM 1/4W .5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF14DTC31K6.pdf2.RNF14DTC31K6.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
RNF14DTC31K6: n tekniset tiedot
Osa numero RNF14DTC31K6 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 31.6K OHM 1/4W .5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 315145 pcs Tietolomake 1.RNF14DTC31K6.pdf2.RNF14DTC31K6.pdf
Toleranssi ±0.5% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Sarja RNF paneeli tila 31.6 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RNF14DTC31K6CT
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 31.6 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film