RNF14DTC988R
Tuote-esittely
Osa numero: RNF14DTC988R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 988 OHM 1/4W .5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF14DTC988R.pdf2.RNF14DTC988R.pdf
  • Viesti
RNF14DTC988R: n tekniset tiedot
Osa numero RNF14DTC988R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 988 OHM 1/4W .5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3081600 pcs Tietolomake 1.RNF14DTC988R.pdf2.RNF14DTC988R.pdf
Toleranssi ±0.5% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Sarja RNF paneeli tila 988 Ohms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RNF 1/4 T2 988 0.5% R
RNF 1/4 T2 988 0.5% R-ND