RNF14DTD210R
Tuote-esittely
Osa numero: RNF14DTD210R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 210 OHM 1/4W .5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF14DTD210R.pdf2.RNF14DTD210R.pdf
  • Viesti
RNF14DTD210R: n tekniset tiedot
Osa numero RNF14DTD210R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 210 OHM 1/4W .5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4252844 pcs Tietolomake 1.RNF14DTD210R.pdf2.RNF14DTD210R.pdf
Toleranssi ±0.5% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Sarja RNF paneeli tila 210 Ohms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RN 1/4 T1 210 0.5% R