RNF14DTE2K49
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF14DTE2K49
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 2.49K OHM 1/4W .5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF14DTE2K49.pdf2.RNF14DTE2K49.pdf
  • Viesti
RNF14DTE2K49: n tekniset tiedot
Osa numero RNF14DTE2K49 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 2.49K OHM 1/4W .5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1396637 pcs Tietolomake 1.RNF14DTE2K49.pdf2.RNF14DTE2K49.pdf
Toleranssi ±0.5% lämpötila kerroin ±25ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Sarja RNF paneeli tila 2.49 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RN 1/4 T9 2.49K 0.5% R