RNF14FAC15K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FAC15K0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF14FAC15K0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 15K OHM 1/4W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF14FAC15K0.pdf2.RNF14FAC15K0.pdf
  • Viesti
RNF14FAC15K0: n tekniset tiedot
Osa numero RNF14FAC15K0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 15K OHM 1/4W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6213333 pcs Tietolomake 1.RNF14FAC15K0.pdf2.RNF14FAC15K0.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Sarja RNF paneeli tila 15 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 15 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Sävellys Metal Film