RNF14FBD107R
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RNF14FBD107R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF14FBD107R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 107 OHM 1/4W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF14FBD107R.pdf2.RNF14FBD107R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
RNF14FBD107R: n tekniset tiedot
Osa numero RNF14FBD107R Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES 107 OHM 1/4W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6203791 pcs Tietolomake 1.RNF14FBD107R.pdf2.RNF14FBD107R.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 0.25W, 1/4W
Jännite - Breakdown Axial Paksuus (Max) ±100ppm/°C
Koko / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) Sarja RNF
RoHS-tila Bulk Polarisaatio Axial
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero RNF14FBD107R Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety FIFO: n 2
Laajennettu kuvaus 107 Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film ESR (Equivalent Series Resistance) ±1%
Kuvaus RES 107 OHM 1/4W 1% AXIAL Päällystys, Kotelomalli Metal Film