RNF14FTD19R6
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTD19R6 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF14FTD19R6
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 19.6 OHM 1/4W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF14FTD19R6.pdf2.RNF14FTD19R6.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
RNF14FTD19R6: n tekniset tiedot
Osa numero RNF14FTD19R6 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 19.6 OHM 1/4W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 10244588 pcs Tietolomake 1.RNF14FTD19R6.pdf2.RNF14FTD19R6.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Sarja RNF paneeli tila 19.6 Ohms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RN 1/4 T1 19.6 1% R