RNF14FTD1M33
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTD1M33 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF14FTD1M33
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 1.33M OHM 1/4W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF14FTD1M33.pdf2.RNF14FTD1M33.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
RNF14FTD1M33: n tekniset tiedot
Osa numero RNF14FTD1M33 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.33M OHM 1/4W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 812280 pcs Tietolomake 1.RNF14FTD1M33.pdf2.RNF14FTD1M33.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Sarja RNF paneeli tila 1.33 MOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RNF14FTD1M33CT
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 1.33 MOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film