RNF14FTD1R82
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTD1R82 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF14FTD1R82
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 1.82 OHM 1/4W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF14FTD1R82.pdf2.RNF14FTD1R82.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
10000 pcs
  • Viesti
RNF14FTD1R82: n tekniset tiedot
Osa numero RNF14FTD1R82 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.82 OHM 1/4W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6892400 pcs Tietolomake 1.RNF14FTD1R82.pdf2.RNF14FTD1R82.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Sarja RNF paneeli tila 1.82 Ohms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RN 1/4 T1 1.82 1% R