RNF14FTD365R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTD365R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF14FTD365R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 365 OHM 1/4W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF14FTD365R.pdf2.RNF14FTD365R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
RNF14FTD365R: n tekniset tiedot
Osa numero RNF14FTD365R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 365 OHM 1/4W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1022550 pcs Tietolomake 1.RNF14FTD365R.pdf2.RNF14FTD365R.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Sarja RNF paneeli tila 365 Ohms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Cut Tape (CT)