RNF14FTD3K74
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTD3K74 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF14FTD3K74
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 3.74K OHM 1/4W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF14FTD3K74.pdf2.RNF14FTD3K74.pdf
  • Viesti
RNF14FTD3K74: n tekniset tiedot
Osa numero RNF14FTD3K74 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 3.74K OHM 1/4W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 12767647 pcs Tietolomake 1.RNF14FTD3K74.pdf2.RNF14FTD3K74.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Sarja RNF paneeli tila 3.74 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)