RNF14FTD84K5
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RNF14FTD84K5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF14FTD84K5
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 84.5K OHM 1/4W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF14FTD84K5.pdf2.RNF14FTD84K5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
RNF14FTD84K5: n tekniset tiedot
Osa numero RNF14FTD84K5 Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES 84.5K OHM 1/4W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 12179176 pcs Tietolomake 1.RNF14FTD84K5.pdf2.RNF14FTD84K5.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 0.25W, 1/4W
Jännite - Breakdown Axial Paksuus (Max) ±100ppm/°C
Koko / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) Sarja RNF
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Polarisaatio Axial
Muut nimet RN 1/4 T1 84.5K 1% R