RNF14FTD88R7
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RNF14FTD88R7 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF14FTD88R7
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 88.7 OHM 1/4W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF14FTD88R7.pdf2.RNF14FTD88R7.pdf
  • Viesti
RNF14FTD88R7: n tekniset tiedot
Osa numero RNF14FTD88R7 Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES 88.7 OHM 1/4W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 12040706 pcs Tietolomake 1.RNF14FTD88R7.pdf2.RNF14FTD88R7.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 0.25W, 1/4W
Jännite - Breakdown Axial Paksuus (Max) ±100ppm/°C
Koko / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) Sarja RNF
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Polarisaatio Axial
Muut nimet RN 1/4 T1 88.7 1% R