RNF14FTD90K9
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RNF14FTD90K9 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF14FTD90K9
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 90.9K OHM 1/4W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF14FTD90K9.pdf2.RNF14FTD90K9.pdf
  • Viesti
RNF14FTD90K9: n tekniset tiedot
Osa numero RNF14FTD90K9 Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES 90.9K OHM 1/4W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6684 pcs Tietolomake 1.RNF14FTD90K9.pdf2.RNF14FTD90K9.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 0.25W, 1/4W
Jännite - Breakdown Axial Paksuus (Max) ±100ppm/°C
Koko / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) Sarja RNF
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Polarisaatio Axial
Muut nimet RNF 1/4 T1 90.9K 1% R
RNF 1/4 T1 90.9K 1% R-ND