RNF14JAD20R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14JAD20R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF14JAD20R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 20 OHM 1/4W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF14JAD20R0.pdf2.RNF14JAD20R0.pdf
  • Viesti
RNF14JAD20R0: n tekniset tiedot
Osa numero RNF14JAD20R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 20 OHM 1/4W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 12739882 pcs Tietolomake 1.RNF14JAD20R0.pdf2.RNF14JAD20R0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Sarja RNF paneeli tila 20 Ohms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RN 1/4 T1 20 5% T