RNF18BTC26K4
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18BTC26K4 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF18BTC26K4
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 26.4K OHM 1/8W .1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF18BTC26K4.pdf2.RNF18BTC26K4.pdf
  • Viesti
RNF18BTC26K4: n tekniset tiedot
Osa numero RNF18BTC26K4 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 26.4K OHM 1/8W .1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 673929 pcs Tietolomake 1.RNF18BTC26K4.pdf2.RNF18BTC26K4.pdf
Toleranssi ±0.1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Sarja RNF paneeli tila 26.4 kOhms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RN 1/8 T2 26.4K 0.1% R