RNF18BTD3K65
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18BTD3K65 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF18BTD3K65
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 3.65K OHM 1/8W .1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF18BTD3K65.pdf2.RNF18BTD3K65.pdf
  • Viesti
RNF18BTD3K65: n tekniset tiedot
Osa numero RNF18BTD3K65 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 3.65K OHM 1/8W .1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 791384 pcs Tietolomake 1.RNF18BTD3K65.pdf2.RNF18BTD3K65.pdf
Toleranssi ±0.1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Sarja RNF paneeli tila 3.65 kOhms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RN 1/8 T1 3.65K 0.1% R