RNF18BTE2K55
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18BTE2K55 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF18BTE2K55
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 2.55K OHM 1/8W 0.1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF18BTE2K55.pdf2.RNF18BTE2K55.pdf
  • Viesti
RNF18BTE2K55: n tekniset tiedot
Osa numero RNF18BTE2K55 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 2.55K OHM 1/8W 0.1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 514649 pcs Tietolomake 1.RNF18BTE2K55.pdf2.RNF18BTE2K55.pdf
Toleranssi ±0.1% lämpötila kerroin ±25ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Sarja RNF paneeli tila 2.55 kOhms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.55 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Sävellys Metal Film