RNF18CTE11K3
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18CTE11K3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF18CTE11K3
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 11.3K OHM 1/8W .25% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF18CTE11K3.pdf2.RNF18CTE11K3.pdf
  • Viesti
RNF18CTE11K3: n tekniset tiedot
Osa numero RNF18CTE11K3 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 11.3K OHM 1/8W .25% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 730571 pcs Tietolomake 1.RNF18CTE11K3.pdf2.RNF18CTE11K3.pdf
Toleranssi ±0.25% lämpötila kerroin ±25ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Sarja RNF paneeli tila 11.3 kOhms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RN 1/8 T9 11.3K 0.25% R