RNF18DTD2K52
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18DTD2K52 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF18DTD2K52
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 2.52K OHM 1/8W .5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF18DTD2K52.pdf2.RNF18DTD2K52.pdf
  • Viesti
RNF18DTD2K52: n tekniset tiedot
Osa numero RNF18DTD2K52 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 2.52K OHM 1/8W .5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3418542 pcs Tietolomake 1.RNF18DTD2K52.pdf2.RNF18DTD2K52.pdf
Toleranssi ±0.5% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Sarja RNF paneeli tila 2.52 kOhms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RN 1/8 T1 2.52K 0.5% R