RNF18FAD1M00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18FAD1M00 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF18FAD1M00
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 1M OHM 1/8W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF18FAD1M00.pdf2.RNF18FAD1M00.pdf
  • Viesti
RNF18FAD1M00: n tekniset tiedot
Osa numero RNF18FAD1M00 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1M OHM 1/8W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 10686000 pcs Tietolomake 1.RNF18FAD1M00.pdf2.RNF18FAD1M00.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Sarja RNF paneeli tila 1 MOhms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 1 MOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Sävellys Metal Film