RNF18FBD121R
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RNF18FBD121R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF18FBD121R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 121 OHM 1/8W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF18FBD121R.pdf2.RNF18FBD121R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
RNF18FBD121R: n tekniset tiedot
Osa numero RNF18FBD121R Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES 121 OHM 1/8W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6882092 pcs Tietolomake 1.RNF18FBD121R.pdf2.RNF18FBD121R.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 0.125W, 1/8W
Jännite - Breakdown Axial Paksuus (Max) ±100ppm/°C
Koko / Dimension 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm) Sarja RNF
RoHS-tila Bulk Polarisaatio Axial
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero RNF18FBD121R Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety FIFO: n 2
Laajennettu kuvaus 121 Ohm ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film ESR (Equivalent Series Resistance) ±1%
Kuvaus RES 121 OHM 1/8W 1% AXIAL Päällystys, Kotelomalli Metal Film