RNF18FTD1K74
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18FTD1K74 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF18FTD1K74
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 1.74K OHM 1/8W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF18FTD1K74.pdf2.RNF18FTD1K74.pdf
  • Viesti
RNF18FTD1K74: n tekniset tiedot
Osa numero RNF18FTD1K74 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.74K OHM 1/8W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 11572353 pcs Tietolomake 1.RNF18FTD1K74.pdf2.RNF18FTD1K74.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Sarja RNF paneeli tila 1.74 kOhms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RNF 1/8 T1 1.74K 1% R
RNF 1/8 T1 1.74K 1% R-ND