RNF18FTD2M21
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18FTD2M21 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF18FTD2M21
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 2.21M OHM 1/8W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF18FTD2M21.pdf2.RNF18FTD2M21.pdf
  • Viesti
RNF18FTD2M21: n tekniset tiedot
Osa numero RNF18FTD2M21 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 2.21M OHM 1/8W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4239190 pcs Tietolomake 1.RNF18FTD2M21.pdf2.RNF18FTD2M21.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Sarja RNF paneeli tila 2.21 MOhms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RNF 1/8 T1 2.21M 1% R
RNF 1/8 T1 2.21M 1% R-ND