RNF18FTD35K7
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18FTD35K7 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF18FTD35K7
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 35.7K OHM 1/8W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF18FTD35K7.pdf2.RNF18FTD35K7.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
RNF18FTD35K7: n tekniset tiedot
Osa numero RNF18FTD35K7 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 35.7K OHM 1/8W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 851730 pcs Tietolomake 1.RNF18FTD35K7.pdf2.RNF18FTD35K7.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Sarja RNF paneeli tila 35.7 kOhms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RNF18FTD35K7CT
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 35.7 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film