RNF18FTD57R6
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18FTD57R6 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF18FTD57R6
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 57.6 OHM 1/8W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF18FTD57R6.pdf2.RNF18FTD57R6.pdf
  • Viesti
RNF18FTD57R6: n tekniset tiedot
Osa numero RNF18FTD57R6 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 57.6 OHM 1/8W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 11229882 pcs Tietolomake 1.RNF18FTD57R6.pdf2.RNF18FTD57R6.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Sarja RNF paneeli tila 57.6 Ohms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RN 1/8 T1 57.6 1% R