RNF18FTE2K15
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18FTE2K15 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF18FTE2K15
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 2.15K OHM 1/8W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF18FTE2K15.pdf2.RNF18FTE2K15.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
RNF18FTE2K15: n tekniset tiedot
Osa numero RNF18FTE2K15 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 2.15K OHM 1/8W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1607387 pcs Tietolomake 1.RNF18FTE2K15.pdf2.RNF18FTE2K15.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±25ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Sarja RNF paneeli tila 2.15 kOhms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RN 1/8 T9 2.15K 1% R