RNF18FTE40K2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18FTE40K2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF18FTE40K2
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 40.2K OHM 1/8W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF18FTE40K2.pdf2.RNF18FTE40K2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
RNF18FTE40K2: n tekniset tiedot
Osa numero RNF18FTE40K2 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 40.2K OHM 1/8W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1973223 pcs Tietolomake 1.RNF18FTE40K2.pdf2.RNF18FTE40K2.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±25ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Sarja RNF paneeli tila 40.2 kOhms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RN 1/8 T9 40.2K 1% R