RNF18FTE8K45
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18FTE8K45 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF18FTE8K45
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 8.45K OHM 1/8W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF18FTE8K45.pdf2.RNF18FTE8K45.pdf
  • Viesti
RNF18FTE8K45: n tekniset tiedot
Osa numero RNF18FTE8K45 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 8.45K OHM 1/8W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1679557 pcs Tietolomake 1.RNF18FTE8K45.pdf2.RNF18FTE8K45.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±25ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Sarja RNF paneeli tila 8.45 kOhms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RN 1/8 T9 8.45K 1% R