RNF1FTD200R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF1FTD200R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF1FTD200R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 200 OHM 1W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF1FTD200R.pdf2.RNF1FTD200R.pdf
  • Viesti
RNF1FTD200R: n tekniset tiedot
Osa numero RNF1FTD200R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 200 OHM 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1070073 pcs Tietolomake 1.RNF1FTD200R.pdf2.RNF1FTD200R.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Sarja RNF paneeli tila 200 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 200 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Sävellys Metal Film