RNF1FTD3K92
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF1FTD3K92 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF1FTD3K92
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 3.92K OHM 1W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF1FTD3K92.pdf2.RNF1FTD3K92.pdf
  • Viesti
RNF1FTD3K92: n tekniset tiedot
Osa numero RNF1FTD3K92 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 3.92K OHM 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 983333 pcs Tietolomake 1.RNF1FTD3K92.pdf2.RNF1FTD3K92.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Sarja RNF paneeli tila 3.92 kOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Yksityiskohtainen kuvaus 3.92 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Sävellys Metal Film