RNF1FTD56R2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF1FTD56R2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF1FTD56R2
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 56.2 OHM 1W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF1FTD56R2.pdf2.RNF1FTD56R2.pdf
  • Viesti
RNF1FTD56R2: n tekniset tiedot
Osa numero RNF1FTD56R2 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 56.2 OHM 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1329164 pcs Tietolomake 1.RNF1FTD56R2.pdf2.RNF1FTD56R2.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Sarja RNF paneeli tila 56.2 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Yksityiskohtainen kuvaus 56.2 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Sävellys Metal Film