RNF2JTD75R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF2JTD75R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF2JTD75R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 75 OHM 2W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF2JTD75R0.pdf2.RNF2JTD75R0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
RNF2JTD75R0: n tekniset tiedot
Osa numero RNF2JTD75R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 75 OHM 2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 978796 pcs Tietolomake 1.RNF2JTD75R0.pdf2.RNF2JTD75R0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.197" Dia x 0.591" H (5.00mm x 15.00mm)
Sarja RNF paneeli tila 75 Ohms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 75 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Sävellys Metal Film