RNMF12CTD100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNMF12CTD100R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNMF12CTD100R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 100 OHM 1/2W .25% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNMF12CTD100R.pdf2.RNMF12CTD100R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
RNMF12CTD100R: n tekniset tiedot
Osa numero RNMF12CTD100R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 100 OHM 1/2W .25% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1337793 pcs Tietolomake 1.RNMF12CTD100R.pdf2.RNMF12CTD100R.pdf
Toleranssi ±0.25% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Sarja RNMF paneeli tila 100 Ohms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RNMF 1/2 T1 100 0.25% R
RNMF 1/2 T1 100 0.25% R-ND