RNMF12FAC2R20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNMF12FAC2R20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNMF12FAC2R20
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 2.2 OHM 1/2W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNMF12FAC2R20.pdf2.RNMF12FAC2R20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
RNMF12FAC2R20: n tekniset tiedot
Osa numero RNMF12FAC2R20 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 2.2 OHM 1/2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2380241 pcs Tietolomake 1.RNMF12FAC2R20.pdf2.RNMF12FAC2R20.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Sarja RNMF paneeli tila 2.2 Ohms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RNMF 1/2 T2 2.2 1% T
RNMF 1/2 T2 2.2 1% T-ND